سرویس تست اول شهریور

تست عنوان

میکروفن Rode NT USB

مناسب برای ضبط حرفه‌ای صدا و پادکست

میکروفن Rode NT USB

اگر به‌دنبال گزینه‌ای حرفه‌ای برای ضبط صدا، خصوصا پادکست هستید، میکروفن کندانسور رود مدل NT-USB گزینه‌ای عالی محسوب می‌شود. این میکروفن پنج‌ولتی با الگوی ضبط صدای یک‌جهته‌، پاسخ‌گویی فرکانس ۲۰ تا ۲۰ هزار هرتز را به کاربر ارائه می‌کند. از قابلیت‌های حرفه‌ای میکروفن هم می‌توان به کنترل میکس روی خود تجهیز، محافظ پاپ، سه‌پایه و اتصال هدفون بدون تأخیر اشاره کرد. کاربرانی که به‌دنبال کیفیت درخورتوجه استودیویی در پادکست خود هستند، Rode را به‌عنوان یکی از گزینه‌های مهم مدنظر قرار می‌دهند که البته به پرداخت هزینه‌ای بیشتر از دیگر مدل‌ها نیاز دارد.

از قابلیت‌های مهم میکروفن Rode NT-USB می‌توان به کنترل حرفه‌ای شوک به‌صورت داخلی در دستگاه اشاره کرد. این کنترل صداهای اضافه‌ی مرسوم مانند کیبورد و... را حذف می‌کند؛ درنتیجه، می‌توان ادعا کرد که محصول رود برای استریمرهای حرفه‌ای نیز گزینه‌ای عالی به‌شمار می‌رود. همان‌طورکه گفته شد، محافظ پاپ که درکنار میکروفن عرضه می‌شود، در حذف صداهای مزاحم هوای پیرامون کاربرد زیادی دارد. این میکروفن را می‌توان با قیمت حدود ۶/۳ میلیون تومان در بازار داخل خرید.

خرید میکروفن Rode NT-USB از دیجی‌کالا

میکروفن BOYA BY-PM700

مناسب برای پادکست‌های گروهی

میکروفن BOYA BY-PM700

میکروفن‌های برند بویا همیشه جایگاه ویژه‌ای در بازار داشته‌اند. کاربرانی که به‌دنبال ضبط پادکست‌های گروهی و با محوریت گفت‌وگو هستند، گزینه‌های متعددی از این برند را در بازار می‌بینند که نمونه‌ی BY-PM700 یکی از میکروفن‌های برتر محسوب می‌شود. میکروفن پنج‌ولتی بویا که در خانواد‌ی کندانسور قرار می‌گیرد، الگوهای ضبط متنوعی دراختیار کاربران قرار می‌دهد. این میکروفن به‌راحتی از سیستم‌عامل ویندوز و مک پشتیبانی و با طراحی مناسب پایه، به‌راحتی نیازهای پادکست گفت‌وگومحور را برطرف می‌کند.

از قابلیت‌های مهم میکروفن بویا BY-PM700 می‌توان به رزولوشن ۱۶ بیتی و ۴۸ کیلوهرتزی صدا اشاره کرد. قابلیت اتصال هدفون و مانیتور کردن صدا هم بدون تأخیر دراختیار کاربر قرار می‌گیرد. طراحی فلزی محصول بویا آن را به گزینه‌ای بادوام تبدیل می‌کند که برای کاربردهای حرفه‌ای طولانی بسیار مناسب به‌نظر می‌رسد. همان‌طورکه گفته شد، چند الگوی ضبط صدا در میکروفن رومیزی بویا پشتیبانی می‌شوند (Omni-directional ،Cardiod ،Stereo و Bi-directional). میکروفن بویا با قیمت حدود ۴/۲ میلیون تومان در بازار داخل فروخته می‌شود.

سطوح آموزشی سرویس تست اول شهریور

سطح یک

سطح یک (سطح مقدماتی 1)

زبان انگلیسی / منبع آموزشی کتاب 1
متوسط

متوسط (سطح 2)

زبان انگلیسی / منبع آموزشی تست منبع 2
عنوان دیماهی

عنوان دیماهی (نامک دیماهی)

زبان انگلیسی / منبع آموزشی Hip Hip 1

راهنمای سریع شروع به یادگیری

 • ایجاد و ورود به حساب کاربری زبان آن
  مرحله اول
  01
  اگر کاربر جدید هستید، با ثبت نام در سامانه زبان آن، یک حساب کاربری جدید برای خود ایجاد کنید و اگر دارای حساب کاربری در زبان آن هستید، وارد شوید.
 • شرکت در آزمون تعیین سطح (رایگان)
  مرحله دوم
  02
  جهت ارزیابی دقیق سطح مهارتی شما و ایجاد امکان برای ثبت نام شما در یک از سطوح آموزشی فوق، می بایست در آزمون تعیین سطح آنلاین شرکت نمائید.
 • ثبت نام در سطح آموزشی تعیین شده
  مرحله سوم
  03
  پس از اعلام نتیجه آزمون تعیین سطح، شما می توانید یک از دوره های قابل ثبت نام مربوط به سطح آموزشی تعیین شده برای خود را که با برنامه زمانی شما هماهنگی دارد انتخاب و ثبت نام نمائید.